2019 жылдың қазан айында аудан әкімі аппаратына, аудандық бөлімдер мен ауылдық, қалалық округтері әкімдерінің аппараттарына жеке және заңды тұлғалардан түскен өтініштер бойынша ақпарат

2019 жылдың қазан айында аудан әкімінің аппаратына, аудандық бөлімдерге және ауылдық, қалалық округтері әкімдерінің аппараттарына 46 өтініш түскен, оның 42 жеке тұлғалардан, 4 өтініш заңды тұлғадан түсті.

Жеке тұлғалардан түскен 42 өтініштің ішінде аудан әкімінің аппаратына түскені 19. Оның ішінде жер мәселесі туралы – 5, тұрғын үй мәселесі – 3, атаулы әлеуметтік көмек – 2, жол – 1, білім беру – 1, несие – 1, әр түрлі – 4, ауыз су туралы – 2. Барлық өтінішке түсініктеме берілді.

Аудан әкімінің аппаратына заңды тұлғалардан жер мәселесімен – 1, ауыл шаруашылығы – 1, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы туралы – 1 өтініш түсті. Барлығы түсіндірілді.

Ауылдық, қалалық округтері әкімдері аппараттарында жеке тұлғалардан 23 жазбаша өтініш қабылданды және 125 анықтама берілген. Мүлік туралы – 1, жер туралы – 21, әр түрлі мәселе – 1. 22 өтініш қанағаттандырылып, 1 өтінішке түсініктеме берілді.

Ауылдық, қалалық округтері әкімдері аппараттарына заңды тұлғалардан жер мәселесімен 1 өтініш түсіп, түсіндірілді.

Ағымдағы жылдың қазан айында аудандық бөлімдерге жеке және заңды тұлғалардан өтініштер түскен жоқ.

Аудан әкімінің жеке қабылдауында 21 азамат  болды. Оның ішінде атаулы әлеуметтік көмек –1, тұрғын үй туралы – 13,  жер мәселесі – 3, әр түрлі -4. Көтерілген мәселелер бойынша түсініктеме берілді.

Қала, ауылдық округ әкімінің жеке қабылдауында 20 азамат болды. Оның ішінде жер мәселесімен 19, ауыз су мәселесі – 1.  19 өтініш қанағаттандырылып, 1 өтінішке түсініктеме берілді.