Әңгімелесуге жіберілген үміткердің тізімі.

2019 жылғы 12 шілдеде «Б» корпусының E-G-3 санаты бойынша «Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманына (уақытша, негізгі маман бала күтіміне байланысты демалыста) конкурсқа қатысушыларын әңгімелесуге жіберу және сұрақтарды бекіту туралы аудандық бірыңғай конкурстық комиссия отырысы өткізілді.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2017 жылғы 21 ақпандағы «Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасудың кейбір мәселелері туралы» № 40 бұйрығымен бекітілген «Б» корпусының мемлекеттік әкiмшiлiк лауазымына орналасуға арналған конкурсты өткiзу қағидаларының 46, 47-тармақтарында көрсетілген конкурсқа қатысушылардың ұсынылған құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігін қарастырып конкурстық комиссия ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманына (уақытша, негізгі маман бала күтіміне байланысты демалыста) (E-G-3 санаты, индексі №23-02) үміткер:
1) Умирбекова Мөлдір Арыстанқызы (E-G-3 санаты, индексі №23-02) үміткер.

Әңгімелесу Сарқан ауданы әкімдігінің ғимаратында 2019 жылғы 12 шілде күні сағат 17-00-де жүргізіледі.