Әңгімелесуге жіберілген үміткерлердің тізімі.

2019 жылғы 19 шілдеде «Б» корпусының E-4 және E-G-4 санаттары бойынша «Сарқан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің заң және мемлекеттік-құқықтық бөлімшесінің бас маманына және  «Черкасск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жетекші маманына бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға конкурсқа қатысушыларын әңгімелесуге жіберу және сұрақтарды бекіту туралы аудандық бірыңғай конкурстық комиссия отырысы өткізілді.

2017 жылғы 21 ақпандағы № 40 бұйрығымен бекітілген «Б» корпусының мемлекеттік әкiмшiлiк лауазымына орналасуға арналған конкурсты өткiзу қағидаларының  83, 84-тармағында көрсетілген конкурсқа қатысушылардың ұсынылған құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігін қарастырып конкурстық комиссия ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. «Сарқан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің заң және мемлекеттік-құқықтық бөлімшесінің бас маманына (индексі №35-03):

– Баймадиев Шынғыс Ембергенұлы әңгімелесуге жіберілсін;

1. «Черкасск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жетекші маманына, (индексі №33-07):

– Қапыраш Асылхан әңгімелесуге жіберілсін.

Әңгімелесу Сарқан ауданы әкімдігінің ғимаратында 2019 жылғы 24 шілде күні сағат 15-00-де жүргізіледі.