Әңгімелесуге жіберілген үміткерлердің тізімі.

2019 жылғы 01 тамызында «Б» корпусының E-4, E-R-4 және E-G-3 санаттары бойынша «Сарқан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімшесінің бас маманына, «Сарқан аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маманына, және «Сарқан қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманына (уақытша, негізгі маман бала күтіміне байланысты демалыста), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға конкурсқа қатысушыларын әңгімелесуге жіберу және сұрақтарды бекіту туралы аудандық бірыңғай конкурстық комиссия отырысы өткізілді.

2017 жылғы 21 ақпандағы № 40 бұйрығымен бекітілген «Б» корпусының мемлекеттік әкiмшiлiк лауазымына орналасуға арналған конкурсты өткiзу қағидаларының  83, 84-тармағында көрсетілген конкурсқа қатысушылардың ұсынылған құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігін қарастырып конкурстық комиссия ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. «Сарқан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімшесінің бас маманына (индексі №07-04):

– Тоқтасын Жадыра Талғатқызы әңгімелесуге жіберілсін;

1. «Сарқан аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маманы, (индексі №16-02):

– Болатов Абай Есболатұлы әңгімелесуге жіберілсін;

1. «Сарқан қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманы (уақытша, негізгі маман бала күтіміне байланысты демалыста), (индексі №32-04):

-Болусбаев Даурен Муратбекович әңгімелесуге жіберілсін.

Әңгімелесу Сарқан ауданы әкімдігінің ғимаратында 2019 жылғы 06 тамыз күні сағат 15-00-де жүргізіледі.