Конкурс комиссиясының шешімі мен конкурс комиссиясының оң қорытындысын алған кандидаттардың тізімі

2019 жылғы 16 шілде «Б» корпусының E-G-3  санаты бойынша «Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманына (уақытша, негізгі маман бала күтіміне байланысты демалыста) (индексі №23-02) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына тағайындалуына ұсынылатын үміткерді бағалау және қорытынды шешім шығару отырысы өткізілді.

Ұсынылған құжаттарды қарастыра келе және конкурс өткізіліп жатқан бос мемлекеттік әкімшілік лауазымға  қойылатын біліктілік талаптарға сәйкестігін, жүргізілген әңгімелесу бойынша өткізілген дауыс берудің нәтижелері негізінде аудандық бірыңғай конкурстық комиссия ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Алмалы ауылдық округінің әкімі А.Тұрғамбековке:

«Б» корпусының E-G-3 санаты бойынша «Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманына (уақытша, негізгі маман бала күтіміне байланысты демалыста) (индексі №23-02) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына:

1) Умирбекова Мөлдір Арыстанқызы (E-G-3 санаты, индексі №23-02) тағайындау жөнінде ұсыныс берілсін.