Конкурс комиссиясының шешімі мен конкурс комиссиясының оң қорытындысын алған кандидаттардың тізімі

2019 жылғы 26 шілдедегі «Б» корпусының E-4, E-G-4 санаттары бойынша «Сарқан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің заң және мемлекеттік-құқықтық бөлімшесінің бас маманы,  (индексі №35-03) және «Черкасск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы, (индексі №33-07) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына тағайындалуына ұсынылатын үміткерлерді бағалау және қорытынды шешім шығару отырысы өткізілді.

Ұсынылған құжаттарды қарастыра келе және конкурс өткізіліп жатқан бос мемлекеттік әкімшілік лауазымға  қойылатын біліктілік талаптарға сәйкестігін, жүргізілген әңгімелесу бойынша өткізілген дауыс берудің нәтижелері негізінде аудандық бірыңғай конкурстық комиссия ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Сарқан ауданының әкімі М.Разбековке:

«Б» корпусының E-4 санаты бойынша «Сарқан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің заң және мемлекеттік-құқықтық бөлімшесінің бас маманына  (индексі №35-03) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына:

• Баймадиев Шынғыс Ембергенұлын (Е-4 санат, индексі №35-03) тағайындау жөнінде ұсыныс берілсін.
  1. Черкасск ауылдық округінің әкімі М.Айтжановқа:

– «Б» корпусының E-G-4 санаты бойынша «Черкасск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы (индексі №33-07) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына:

1) Қапыраш Асылханды E-G-4 (индексі №33-07) тағайындау жөнінде ұсыныс берілсін.