• Сарқан ауданы бойынша тұрғындарға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер сапасын қадағалау жөніндегі 2019 жылы ІІ тоқсанда атқарылған жұмысы туралы ақпарат

• 17.07.2019

Сарқан ауданы бойынша 25 мемлекеттік мекеме мемлекеттік қызметтерді көрсетеді, олар: – аудан әкімінің аппараты (АХАТ қызметі), 13 ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары, 10 аудандық бөлімдер (сәулет және қала құрылысы бөлімі, ветеринария бөлімі, тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, жер қатынастары бөлімі, білім бөлімі, ауыл шаруашылығы бөлімі, дене шынықтыру және спорт бөлімі, экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары  бөлімі).  Аудан аумағында Мемлекеттік корпорацияның 1 бөлімі: Сарқан қаласында жұмыс жасайды (Халыққа қызмет көрсету орталығы).

Толығырақ