«100 нақты қадам» Ұлт жоспары кәсіби мемлекеттік аппарат құру» тақырыбында семинар атты семинар өткізілді

2019 жылдың 13 наурызында Сарқан ауданы сбойынша Әдеп жөніндегі уәкіл Гүлжан Жанатайқызы Мырзабаеваның ұйымдастыруымен Сарқан ауданы әкімінің аппаратының мәжіліс залында «100 нақты қадам» Ұлт жоспары кәсіби мемлекеттік аппарат құру» тақырыбында семинар өткізілді.

Семинарға аудандық бөлімдердің және Сарқан қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілері қатысты.

Семинар барысында Сарқан ауданы бойынша Әдеп жөніндегі уәкілі Г.Мырзабаева өз баяндамасында әрбір мемлекеттік қызметші қызметтік әдепті сақтау үшін барлық қажетті шараларды қолдануы тиіс екендігін, тек қана қызмет бабында оң имиджін қалыптастырумен шектелмейді, сонымен қатар қоғамдық орындарда өзін ұстануы, сөз сөйлеуі, тұрып-жүруі жөнінде айтып өтті. Семинарға қатысушылардың арасында сауалнама жүргізілді.

Сонымен қатар мемлекеттік қызметті өткеру тәртібі түсіндірілді.

Сарқан ауданы әкімінің аппаратының

персоналды басқарудың бірыңғай қызметі