Қайырымдылық адамгершілік белгісі

Қайырымдылық — халқымыздың ең ізгі қасиеттерінің бірі. «Жанашырлыққа — жан риза» дегендей, көп балалы отбасыларға, жетімдерге, қамқорлыққа алынған балаларға, жалғыз басты қарттарға қолдау танытып жүрген жомарт жандар Саялы Сарқан елінде жетерліктей. Осы орайда әр жанға жанашыр қамқоршы болу, жүрек жылуын ұсыну, сауабы мол іске атсалысу – әрбір адамның азаматтық парызы деп түсінген абзал.
Қазақта мынандай жақсы сөз бар «Қайырымдылық – адамгершілік белгісі» бұл сөздің астарында үлкен мән мағына жатыр. Аудан көлемінде жыл басынан бері ұйымдастырылған әр түрлі іс-шараларда жомарттық тантып, демеушілік еткен барлық азаматтарға аудан халқының атынан шын жүректен алғымызды білдіреміз!!!
Сіздерді Жаңа 2019 жылмен шын жүректен құттықтаймыз!
Жаңа 2019 жылда жағымды жаңалықтар мен толағай табыс мол болсын! Әрбір игі істер мен жаңа бастамаларыңызға сәттілік серік болып, отбасыңызға баянды бақыт пен бақ-береке орыналсын!
Жаңа 2019 жыл мерекелі, берекелі болып, мерейіңіз үстем, беделіңіз биік, абыройыңыз асқақ болуына тілектеспіз!
Атанов.А ЖШС «Султан» басшысы, Бейсембаев.Е көмір қоймасы иесі, Хасенов.А ж/к, Калиев.Е ж/к, Шенгелбаев.Е ж/к, Джураев.Х ж/к, Чарапиев.А ж/к, Асқарқызы.Б ш/қ иесі, Есенқұл.Ғж/к, Молдабеков.Ж, ш/қ иесі,жеке кәсіпкер, Иманбаев.Т ж/к, Бершимбеков.Қ ж/к, Рахметкалиев.Ғ ж/к, Сатылғанов.М ш/қ басшысы, Канабеков.М «Ануарбек» ШҚ басшысы, Абдрахманов.Ж «Дастан-Дархан» ШҚ басшысы, Бариев.Т «Әдлет» ШҚ басшысы, Лыков.А ТОО «Лыков» басшысы, Барлыбаев.А «Айдар ШҚ» басшысы, Коржиков.А ТОО «Азия-Голд», Хусайнов.Х ш/қ басшысы, Муханов.К ш/қ басшысы, Турғангалиев.С ж/к, Абылкасымов.Б «Абылкасымов Б» ш/қ басшысы, Рыскелдинов.Қ ауыл тұрғыны, Мукашева.С ж/к, Карапкова.Л магазин «Тимур», Калкеев.Н «Калкеев» ш/қ басшысы, Умирбаева.А ш/қ «Умирбаева А.М». басшысы, Смагулова.Ш ш/қ «Абишев», Еремеев.В «Еремеева» ш/қбасшысы, Душкин.С «Душкин» ш/қ басшысы, Вахитов.Б «Вахитов» ш/қ басшысы, Акимбеков.Ж ш/қ «Акимбеков» басшысы,Чарапиев.Р ш/қ басшысы, Абдрахимов.М.Х «Абдрахимов» ш/қ басшысы Ким.А.В «Амина» мейрамханасының басшысы.