Ұлы даланың жеті қыры мақаласын жұртшылығына түсіндіру шарасы болды

Алматы облысының Ішкі саясат басқармасының тапсырысы бойынша «Алакөл-Қамқор» ҚБ және Сарқан ауданы әкімдігінің ұйымдастыруымен Мемлекет басшысының «Ұлы даланың жеті қыры» атты мақаласын аудан жұртшылығына түсіндіру мақсатында, саясаттану және саяси технологиялар кафедрасының профессоры, тарих ғылымдарының докторы Азимбай Ғалидің қатысуымен жиын болып өтті.

Жиын барысында жиналған қауымға Елбасының мақаласында айтылған басты ерекшеліктерге жеке-жеке тоқталып, жан-жақты сүбелі ойын тармақтап боямасыз жеткізді.
Мақаланың еліміздің дамуына берері мол. Өйткені ұмыт болып бара жатқан көне дәстүр, тарихты жас ұрпаққа кеңінен дәріптеп жаңғыртатын болсақ, ел мерейі үстем болып, мәңгілік елдің мызғымас іргетасы қаланады.

пре