Ауыл шаруашылық тауар өндірушілердің назарына!!!

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына сәйкес «Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияның бекітілген ережесі бойынша 7–тармақ 7) тармақшасында көрсетілген ауылшаруашылығы тауарын өндірушілерге жер пайдалану және (немесе) жеке меншік құқығында тиесілі ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің тыңайтылатын алқабына арналған алтыдан кем емес агрохимиялық көрсеткіш (қарашырык, су немесе тұз сүзіндісінің сутегі көрсеткіші (рН), нитраттық, жеңіл гидролиздендіргіш неемесе сілтілі гидролиздендіргіш азот, фосфордың, калий мен күкірттің жылжымалы нысандарды) бойынша электрондық агрохимиялық картограмманы субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде тіркеу деп көрсетілген.

Бұл тармақ 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.

Осыған байланысты, «Сарқан аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі Сіздерге ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге биылғы жылы міндетті түрде агрохимиялық талдау жасауларыңыз қажет.

«Сарқан аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маманы тұқым инспекторы Ғ. Батырбекова.

Мәліметпен бөлісу: