Разбеков Марат Мелісұлы

Сарқан ауданы әкімдігінің
ресми интернет ресурсына қош келдіңіздер!

Саялы Сарқан өңірі топырағы құнарлы, тұрғындары шырайлы Алатаудың қойнауында орналасқан аудан. Аудан өзіндік жарқын тарихымен бай өлке.
Бiздiң сайтта бiз өңiр өмiрiнiң әр алуандылығын көрсетуге тырысамыз: iшкi саясаттық үдерiстер, қоғамдық бiрлестiктердiң қызметi, оның әлеуметтiк-экономикалық дамуы. Басқаша айтқанда, ауданда болып жатқан оң өзгерiстер туралы ақпарат оның электронды беттерiнде орналастырылып отырады.
Ауданда аграрлық сектордың дамуына, елiмiздiң азық — түлiк қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету және ет экспортының әлеуетiн дамытуына көп көңiл бөлiнуде.
Өңiрде Қазақстан Республикасының Президентi Н. Назарбаев белгiленген “Қазақстан – 2050” Стратегиясының ажырамас бөлiгi болып табылатын әлеуметтiк бағдарламалар ойдағыдай iске асырылуда.
Осы сайт арқылы біз аудан өмірін жан-жақты көрсетуге тырысамыз. Бізбен бірге болыңыздар.